![Η πρόταση της ημέρας για όμορφα νύχια](/sites/default/files/styles/703xh/public/2017-11/nyxia1-ewoman.jpg?itok=z4PK4W_F)
Στο ewoman σας έχουμε πει πως είμαστε λάτρεις της απλότητας. Αυτό όμως δε σημαίνει πως δεν μπορούμε να αγαπήσουμε και καθετί ιδιαίτερο εφόσον είναι καλοδουλεμένο. Τι εννοώ; Μιλώ για τα νύχια.
Μπορεί τα κλασικά χρώματα να είναι εκείνα που επιλέγουμε αλλά για μια αλλαγή το παρακάτω, όχι τόσο ιδιαίτερο, η αλήθεια είναι, είναι ότι πρέπει! Χρώμα που κλέβει τις καρδιές των γυναικών και ένα σχέδιο που μπορούμε να χαρακτηρίσουμε, τόσο όσο, φτιάχνουν ένα πολύ όμορφο αποτέλεσμα. Εσείς τι λέτε;
Credits to Dimitra Nails